Ogłoszenie nr 20 - Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty - konkurs na Zarządzanie Projektem (w tym Nadzory Inżynierskie, Menadżer Projektu), dla projektu: „Termomodernizacja Domu Parafialnego w Czemiernikach”.

OGŁOSZENIE O WYNIKU POSTĘPOWANIA - 22 października 2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Czemiernikach, Ul. Radzyńska 1, 21-306 Czemierniki, woj. lubelskie, pow. radzyński, gm. Czemierniki, informuje, że na świadczenie usług Zarządzania projektem (w tym Nadzory Inżynierskie, Menadżer Projektu) pn. „Termomodernizacja Domu Parafialnego w Czemiernikach”, realizowanego przy wsparciu NFOŚiGW w Warszawie oraz WFOŚiGW w Lublinie, w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie" został wybrany p. Andrzej Grzeszuk prowadzący działalność gospodarczą Biuro Konsultingowe Opoka Andrzej Grzeszuk, ul. Głuska 14, 20-439 Lublin.

Ogłoszenie nr 20 - konkurs na Zarządzanie Projektem (w tym Nadzory Inżynierskie, Menadżer Projektu), dla projektu: „Termomodernizacja Domu Parafialnego w Czemiernikach”.

11.10.2019 r.

Parafia Rzymsko-Katolicka pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Czemiernikach, Ul. Radzyńska 1, 21-306 Czemierniki, woj. lubelskie, pow. radzyński, gm. Czemierniki, ogłasza konkurs na Zarządzanie Projektem (w tym Nadzory Inżynierskie, Menadżer Projektu), dla projektu: „Termomodernizacja Domu Parafialnego w Czemiernikach”, realizowanego przy wsparciu NFOŚiGW w Warszawie oraz WFOŚiGW w Lublinie, w ramach programu priorytetowego nr 3.1.2 "Poprawa jakości powietrza Część 2) Zmniejszenie zużycia energii w budownictwie".

Załączniki:

Formularz oferty Zarządzanie Projektem termomodernizacja budynku domu parafialnego_format PDF

Formularz oferty Zarządzanie Projektem termomodernizacja budynku domu parafialnego_format RTF

Wzór umowy Zarządzanie Projektem CZ - DP - NIEAKTUALNY

Zał 1 - Wykaz usług CZ - DP _format PDF

Zał 1 - Wykaz usług CZ - DP_format RTF

Zapytanie ofertowe Zarządzanie CZ - DP

Dnia 15.10.2019 r. zamawiający koryguje oczywisty błąd w pierwotnym wzorze umowy usuwając zapis z § 4 pkt 3 dotyczący inspektora Nadzoru Sanitarnego, który w zamówieniu nie występuje, ponieważ nie ma takiego zakresu prac. Poniżej poprawiony wzór umowy.

Wzór umowy Zarządzanie Projektem CZ - DP

Piątek, III Tydzień Wielkanocny